У Южноукраїнську стартувала першість Миколаївщини з футболу серед юнаків: результати змагань

16 вересня 2024 р. 16:54

Минулого вікенду на футбольному полі спортивного комплексу «Олімп» у Южноукраїнську розпочалася першість Миколаївської області з футболу серед юнаків вікових категорій U-9, U-11 та U-15. Незважаючи на несприятливі погодні умови, юні спортсмени проявили неабияку майстерність та витримку, перетворивши змагання на справжнє випробування для кожного гравця. Про це повідомляється на сторінці ФБ Соціальні об'єкти Південноукраїнського енергокомплексу.

Навіть сильний вітер, 15 вересня, не зміг завадити юним гравцям поринути в атмосферу боротьби та радості від улюбленої гри. Серед суперників були футбольні клуби «VICTORY» з міста Первомайськ та ДЮСШ «Новий Буг».

Матчі тривали по 50 хвилин — два тайми по 25 хвилин. Для гравців СК «Олімп» U-11 гра з ФК «VICTORY» стала випробуванням на витривалість і згуртованість. Попри всі старання та запеклу боротьбу, гості з Первомайська виявилися швидшими та результативнішими. Підсумковий рахунок матчу — 1:4 на користь ФК «VICTORY».

Проте в категорії U-15 вихованці СК «Олімп» продемонстрували блискучий результат у грі проти ДЮСШ «Новий Буг», здобувши перемогу з рахунком 3:1.

Змагання серед юних футболістів тривають, і попереду на учасників чекає ще багато яскравих матчів та незабутніх моментів. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити найцікавіше!

Джерело: yuzhkanews.city