вологість:
тиск:
вітер:
Сім медалей для Миколаєва: парафехтувальники блискуче виступили на чемпіонаті України
З 29 по 31 травня 2026 року у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на візках серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату. У турнірі змагалися 35 учасників із 10 регіонів України, про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Миколаїв на національній першості представляли спортсмени регіонального центру “Інваспорт”: Дмитро Серьоженко, Олег Науменко, Тетяна Позняк, Олексій Закусилов та Михайло Ширяєв.
За підсумками чемпіонату представники Миколаєва вибороли сім нагород .
Олексій Закусилов став чемпіоном у змаганнях на шпазі та здобув срібну медаль у фехтуванні на рапірі.
Дмитро Серьоженко посів перше місце у фехтуванні на шаблі, а також виборов бронзову нагороду у турнірі на рапірі.
Олег Науменко двічі піднявся на другу сходинку п’єдесталу, ставши срібним призером у фехтуванні на шпазі та рапірі.
Тетяна Позняк завершила виступ із бронзовою медаллю у фехтуванні на шпазі.
Підготували спортсменів заслужені тренери України Геннадій Яновський, Володимир Христик та Олександр Дорошин.
Нагадаємо, раніше ми писали:
- Миколаївські діти знову нагадали столиці, як треба фехтувати
- Світ побачив силу Миколаєва: наші парафехтувальники забрали п’ять медалей у Будапешті
- Повний набір нагород: Миколаїв знову заявив про себе на всю країну
- Медалі з Італії для Миколаєва: наші парафехтувальники здобули гідну перемогу на Кубці світу
- Шабля – наш козир: миколаївці влаштували фехтувальний бенкет у Києві
Джерело: korabelov.info
Новини рубріки
Первомайські депутати планують звернутися до Президента, ВР та Уряду щодо підтримки військових
25 червня 2026 р. 09:36
«Шахеди» та FPV-дрони атакували Миколаївщину: пошкоджено будинок і АЗС
25 червня 2026 р. 09:23
Від фейків до фактчекінгу: команда Гард.City говорила зі студентами про відповідальність медіа
24 червня 2026 р. 19:32