Сім медалей для Миколаєва: парафехтувальники блискуче виступили на чемпіонаті України

09 червня 2026 р. 18:47

09 червня 2026 р. 18:47


З 29 по 31 травня 2026 року у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на візках серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату. У турнірі змагалися 35 учасників із 10 регіонів України, про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Миколаїв на національній першості представляли спортсмени регіонального центру “Інваспорт”: Дмитро Серьоженко, Олег Науменко, Тетяна Позняк, Олексій Закусилов та Михайло Ширяєв.

За підсумками чемпіонату представники Миколаєва вибороли сім нагород .

Олексій Закусилов став чемпіоном у змаганнях на шпазі та здобув срібну медаль у фехтуванні на рапірі.

Дмитро Серьоженко посів перше місце у фехтуванні на шаблі, а також виборов бронзову нагороду у турнірі на рапірі.

Олег Науменко двічі піднявся на другу сходинку п’єдесталу, ставши срібним призером у фехтуванні на шпазі та рапірі.

Тетяна Позняк завершила виступ із бронзовою медаллю у фехтуванні на шпазі.

Підготували спортсменів заслужені тренери України Геннадій Яновський, Володимир Христик та Олександр Дорошин.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Сім медалей для Миколаєва: парафехтувальники блискуче виступили на чемпіонаті України

Джерело: korabelov.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua