Миколаївські веслувальники вибороли чотири медалі на чемпіонаті Кіровоградщини

24 червня 2026 р. 17:26

24 червня 2026 р. 17:26


Миколаївські спортсмени вибороли чотири медалі на відкритому чемпіонаті Кіровоградської області з веслування на байдарках і каное.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Змагання відбулися 20 червня 2026 року у місті Гайворон та були присвячені пам’яті воїна-спортсмена Дмитра Рейниша.

Миколаїв на чемпіонаті представляли вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслувальних видів спорту.

Станіслав Цомпель здобув одразу три нагороди:

  • золото у заїзді каное-двійок на дистанції 200 метрів;
  • срібло у каное-одиночці на дистанції 200 метрів;
  • бронзу у каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Артем Браніште також став переможцем у заїзді каное-двійок на дистанції 200 метрів.

До змагань спортсменів підготували тренери Галина Затуливітер та Олександр Стрючков.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Миколаївські веслувальники вибороли чотири медалі на чемпіонаті Кіровоградщини

Джерело: korabelov.info