вологість:
тиск:
вітер:
Миколаївські веслувальники вибороли чотири медалі на чемпіонаті Кіровоградщини
Миколаївські спортсмени вибороли чотири медалі на відкритому чемпіонаті Кіровоградської області з веслування на байдарках і каное.
Про це повідомляє Миколаївська міська рада.
Змагання відбулися 20 червня 2026 року у місті Гайворон та були присвячені пам’яті воїна-спортсмена Дмитра Рейниша.
Миколаїв на чемпіонаті представляли вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслувальних видів спорту.
Станіслав Цомпель здобув одразу три нагороди:
- золото у заїзді каное-двійок на дистанції 200 метрів;
- срібло у каное-одиночці на дистанції 200 метрів;
- бронзу у каное-одиночці на дистанції 500 метрів.
Артем Браніште також став переможцем у заїзді каное-двійок на дистанції 200 метрів.
До змагань спортсменів підготували тренери Галина Затуливітер та Олександр Стрючков.
Нагадаємо, раніше ми писали:
- Золото, срібло і бронза: миколаївські веслярі вразили результатами в Умані
- Весла в руки — медалі в Миколаїв: наші спортсмени відзначились у Києві
- Веслувальники з Корабельного району здобули 12 медалей на всеукраїнських змаганнях
- Умови війни не завадили: миколаївські веслувальники здобули рекордну кількість медалей
- Веслують — як чемпіони: миколаївські хлопці на байдарках привезли нагороди з Умані
Джерело: korabelov.info
Новини рубріки
STREKOZA тепер і в Первомайську: місце, де кожна знайде привід для гарного настрою
24 червня 2026 р. 17:08
Показники повернулися до рівня 2021 року, але пити ще не можна: Сєнкевич про воду
24 червня 2026 р. 16:58
Працював на окупантів у Херсоні: підозрюваного взяли під варту в Миколаєві
24 червня 2026 р. 16:58