Під час обміну військовополоненими звільнили захисника з Мигіївської громади

27 червня 2026 р. 08:38

27 червня 2026 р. 08:38


Після тривалого перебування у російському полоні додому повернувся житель Мигіївської громади Первомайського району Дмитро Криленко.

У полоні з 2022-го

За інформацією, що стала відома редакції з відкритих джерел, а також зі слів рідних військового, Дмитро був звільнений під час чергового обміну військовополоненими, який відбувся 26 червня 2026 року у форматі 160 на 160.

Відомо, що захисник перебував у російському полоні з 2022 року. За словами односельців, за цей час Дмитро пройшов через різні табори на території Росії, витримав важкі випробування та поневіряння. Нині на нього чекає курс лікування та реабілітації.

Мати Тетяна Криленко на акції «Полон вбиває. Не мовчи!» у Первомайську Фото: архів Гард.City Мати Тетяна Криленко на акції «Полон вбиває. Не мовчи!» у Первомайську

Повернення Дмитра стало довгоочікуваною і радісною звісткою для його рідних, друзів та всієї громади. Односельці вже готуються зустріти свого земляка вдома.

Редакція щиро вітає Дмитра та його рідних з поверненням на рідну землю та бажає йому якнайшвидшого відновлення, міцного здоров'я, душевного спокою й мирного життя поруч із близькими.

Реклама

Під час обміну військовополоненими звільнили захисника з Мигіївської громади

Джерело: thegard.city

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua