вологість:
тиск:
вітер:
Ізмаїльська станція Центру екстреної медичної допомоги провела на пенсію старшого фельдшера Олега Єфремова
Олег Костянтинович 35 років віддано працював на благо Ізмаїльської екстренки, докладаючи руку та серце до виховання плеяди колег. Про свій доленосний вибір та найяскравіші спогади щодо роботи на “швидкій” він ексклюзивно поділився з Бессарабія.UA .
Олег Костянтинович народився у місті Ізмаїл. Змалечку був дотичний до медицини, адже і його тітка, і кузина були медпрацівниками. Саме вони допомогли йому зробити вибір в користь Білгород-Дністровського медичного училища.
“Після завершення навчання я пропрацював два місяці у хірургічному відділенні міської лікарні, після чого був призваний до лав радянської армії”, — розповідає Олег Єфремов.
Після служби у травні 1989 року пан Єфремов прийшов працювати на станцію швидкої допомоги.
“По перше, це дуже цікава робота! Щоразу ти не знаєш, що чекатиме тебе на виклику. Це абсолютно різний рівень складності. Мені це дуже підходить по характеру. Таку роботу треба обов’язково любити”, — розповідає Олег Костянтинович.
На його шляху дійсно бували випадки різноманітної складності, але в пам’яті чітко викарбувався лише один.
“Пам’ятаю, як ще на початку свого фельдшерського шляху мені довелося приймати пологи у с. Саф’яни. Це був 1991 рік. Все відбулось просто у кареті “швидкої”, тоді були ще старенькі УАЗи. Народився здоровий і гарненький хлопчик”, — згадує фельдшер.
Загалом за свій великий фельдшерський стаж чоловік допоміг народитися 4 хлопчикам і 2 дівчаткам. Як відповідальний та активний працівник, що неодноразово нагороджувався грамотами та подяками, він був прикладом для молоді, завжди надихав колег працювати з ентузіазмом та любов’ю до справи. Саме тому у жовтні 2004 року він став обіймати посаду старшого фельдшера.
“На мене чекало багато реформ, переїзд станції у нове приміщення на вул. Івана Франка. З 2012 року до нас приєдналися станції міст Рені, Кілія, Вилкове та сіл Озерне, Кам’янка, Суворове, а за ними, трохи пізніше, і міста Болград. У результаті з 9 машин у нас вийшло 23 бригади”, — розповідає пан Єфремов.
У 2020 році Олег Костянтинович спільно з головним лікарем “екстренки” змогли відкрити ще 2 підстанції у селах Шевченкове та Новосельське.
“Ось так ми працювали, робили все від нас можливе. З роками звісно все ставало важче — засвоєння нового обладнання, відсутність вмотивованої молоді, низька заробітна плата. Але ми вистояли, не дивлячись на жодні катаклізми”, — зазначає він.
Колишній старший фельдшер зазначає, що його колеги завжди готові до нових професійних викликів. Адже саме медики екстреної допомоги мають досвід різноманітних стресових ситуацій, тому навіть початок повномасштабного вторгнення не зміг їх налякати.
“Я пішов не тому, що важко чи злякався. Просто підкачує здоров’я. Та й прийшов час дати дорогу молодим фахівцям реалізувати себе”, — ділиться Олег Єфремов.
26 листопада т.в.о. генерального директора Центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Одеської області особисто подякував Олегу Костянтиновичу за багатолітню сумлінну працю і попросив його й надалі передавати свій безцінний досвід новим поколінням медиків.
“Я своїх колег ще не кидаю. Буду допомагати, передавати свій досвід людині, яка обійме посаду старшого фельдшера після мене”, — бадьоро зазначає пан Єфремов.
Бессарабія.UA вітає Олега Костянтиновича з виходом на пенсію і дякує за кожне врятоване ним життя протягом 35 років медичної служби.
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
Алея Слави у селі на Одещині спричинила конфлікт між жителями і місцевою владою
26 грудня 2024 р. 21:01
Энергетики обнародовали графики отключения света в Одесской области на 27 декабря
26 грудня 2024 р. 20:52
Відключення світла в Одесі — графіки на п'ятницю
26 грудня 2024 р. 20:41