На Одещині ОТГ вимагає від служб дбати про безпеку дітей та посилити покарання для засмічувачів довкілля

22 червня 2026 р. 11:41

22 червня 2026 р. 11:41


Микола Заєць

На черговій апаратній нараді в Окнянській селищній раді Одеської області йшлося про задачі на поточний момент. Про це пише «Пульс Одещини».

Пріоритет – підготовка шкіл до нового навчального року

Селищний голова Олег Бєлоус насамперед звернув увагу служб та відповідальних осіб у населених пунктах громади на безпеці дітей у період літніх канікул та організації змістовного і безпечного дозвілля.

Зазначалося, що літо – це і відпочинок для дітей, і підготовка закладів освіти до нового навчального року, зокрема функціонування шкіл в осінньо-зимовий періоду.

«Проводимо ремонтні роботи, здійснюємо необхідні заходи для створення комфортних і безпечних умов для дітей та педагогів. Це питання залишається одним із пріоритетних у роботі громади», - заявив керівник ОТГ.

Йшлося на щотижневій літучці і про благоустрій, санітарний стан населених пунктів, про екологічну культури. Керівникам відповідних служб доручили посилити контроль за станом вулиць, громадських просторів, парків, кладовищ та об’єктів комунальної інфраструктури.

Наголошувалося, що чистота в громаді залежить не лише від роботи комунальних служб, а й від свідомого ставлення кожного мешканця.

«На жаль, випадки засмічення ярів, лісосмуг та околиць населених пунктів і надалі мають місце. Саме тому робота з виявлення порушень та притягнення винних до відповідальності буде посилена», - констатував О. Бєлоус.

♦ Раніше повідомлялося:

•  На Одещині голова селищної ради здобув ступінь доктора філософії

На Одещині ОТГ вимагає від служб дбати про безпеку дітей та посилити покарання для засмічувачів довкілля

Джерело: pulsodes.od.ua