У Бессарабській громаді відкрили третій пожежно-рятувальний підрозділ

22 червня 2026 р. 18:25

22 червня 2026 р. 18:25


22 червня у селі Петрівськ Бессарабської громади, найвіддаленішому населеному пункті громади, відкрили пожежно-рятувальний підрозділ. Це ще один важливий крок до підвищення рівня безпеки мешканців громади, оперативного реагування на надзвичайні ситуації та захисту людських життів. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Бессарабську селищну раду.

Відкриття підрозділу в Петрівську має особливе значення, адже село розташоване на значній відстані від центральної частини громади. Відтепер мешканці населеного пункту та прилеглих сіл матимуть ще більш надійний захист і швидшу допомогу у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Реалізація цього проєкту стала результатом спільної роботи керівництва громади, Головного управління та районного підрозділу ДСНС, структурних підрозділів селищної ради, депутатів Бессарабської селищної ради, Петрівського старостинського округу, ПрАТ “Петросталь” та КУ “Місцева пожежна охорона “Серпневе”.

Крім того, до проєкту долучилися благодійна організація “Ermstal Hilft”, яка передала пожежно-рятувальному підрозділу необхідне пожежне обладнання, та благодійний фонд “Шляхетна справа”, який подарував потужний генератор.

Варто зазначити, що це вже третій пожежно-рятувальний підрозділ у Бессарабській громаді, діяльність якого забезпечується коштом місцевого бюджету.

У Бессарабській громаді відкрили третій пожежно-рятувальний підрозділ

У Бессарабській громаді відкрили третій пожежно-рятувальний підрозділ

У Бессарабській громаді відкрили третій пожежно-рятувальний підрозділ

У Бессарабській громаді відкрили третій пожежно-рятувальний підрозділ

Джерело: bessarabia.ua