вологість:
тиск:
вітер:
В Ізмаїльському районі державних службовців привітали з професійним святом
23 червня у День державної служби в Ізмаїльській районній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження працівників, які сумлінно виконують службові обов’язки та роблять вагомий внесок у роботу органів виконавчої влади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльську РДА.
Відзнаки різного рівня вручили наступним службовцям:
— за сумлінне виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану, плідну працю в органах виконавчої влади, вагомі досягнення у професійній діяльності подяки голови Одеської ОДА :
- начальниці управління соціального захисту населення Галині Граммі;
- начальниці відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Олені Любименко;
— за вагомі досягнення у професійній діяльності, значний особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики та розвитку державної служби, високу громадянську відповідальність, сумлінне виконання службових обов’язків подяки голови Одеської облради :
- головній спеціалістці відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Єлизаветі Гінкул;
- завідувачці юридичного сектору апарату Анастасії Яворській;
- головному спеціалісту відділу контролю за наданням соціальної підтримки та нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій управління соціального захисту населення Євгену Бондарю;
— за бездоганну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та відданість принципам державної служби подяки голови Ізмаїльської РДА :
- головній спеціалістці відділу фінансів Надії Бєліогло;
- начальнику відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 управління соціального захисту населення Оксані Кір’янакі;
- головній спеціалістці сектору цифрового розвитку та з питань організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Юлії Макаровій;
- головній спеціалістці відділу управління персоналом апарату Олені Покатіловій;
- головній спеціалістці відділу економіки, агропромислового розвитку та екології Марії Стойчевій;
- головній спеціалістці відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ларисі Топал; головній спеціалістці відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тетяні Шиманській.
Урочисте нагородження стало визнанням професіоналізму, відповідальності та відданості державних службовців своїй справі.
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
Коригував удари по Одесі: ексвійськовий працював на ФСБ
24 червня 2026 р. 21:36
АМПУ розпочала експлуатаційне днопоглиблення в акваторії Ізмаїльського порту
24 червня 2026 р. 19:08
Майбутнім академічним ліцеям Одещини дають 40 млн грн для створення сучасних освітніх просторів
24 червня 2026 р. 18:41