У Болградському районі провели в останню путь земляка, який майже три роки вважався зниклим безвісти

23 червня 2026 р. 17:21

23 червня 2026 р. 17:21


Військовослужбовець із селища Соборне Бессарабської громади Олег Яцишин загинув 30 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Бессарабську селищну раду.

Олег Іванович, 1983 року народження, понад два з половиною роки вважався зниклим безвісти.

Після довгих місяців невідомості та надії рідні, друзі, керівництво селищної ради, односельці й жителі громади зібралися, щоб віддати останню шану мужньому воїну, який став на захист України, її свободи та незалежності.

У Болградському районі провели в останню путь земляка, який майже три роки вважався зниклим безвісти

Чин відспівування загиблого захисника очолив настоятель Свято-Димитрівського храму селища Соборне протоієрей Георгій Журжи у співслужінні духовенства благочиння.

Поховали воїна з усіма військовими почестями на селищному кладовищі.

Світла пам’ять про Яцишина Олега назавжди житиме в серцях земляків.

У Болградському районі провели в останню путь земляка, який майже три роки вважався зниклим безвісти

У Болградському районі провели в останню путь земляка, який майже три роки вважався зниклим безвісти

У Болградському районі провели в останню путь земляка, який майже три роки вважався зниклим безвісти

У Болградському районі провели в останню путь земляка, який майже три роки вважався зниклим безвісти

Джерело: bessarabia.ua