вологість:
тиск:
вітер:
Голова ОТГ з Одещини інтригує з Польщі гарною новиною для своєї громади
Голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко 24 червня вже зареєструвалася в польському Гданську на міжнародній конференції з відновлення України (на фото). Про це пише «Пульс Одещини».
Надсилає оптимістичні сигнали для своєї громади
Як і на Одещині, в Гданську також стоять спекотні дні, - повідомила представниця Одеської області.
«Це місто 24 - 27 червня стане центром Європи, бо саме тут відбудеться одна з ключових подій року - Міжнародна конференція з відбудови України. Для Доброславської громади цьогорічна конференція має особливе значення, а чому – поки що потримаю в секреті, але незабаром ви про все дізнаєтеся. І ця інформація точно вам дуже сподобається», - заявила на своїх інформаційних ресурсах Л. Прокопечко.
Наразі до Гданська з'їжджаються всі учасники з усієї Європи і з різних куточків України.
На цей момент у польському місті, що на узбережжі Балтійського моря, про свою присутність вже заявили троє керівників ОТГ Одещини.
Варто зазначити, що українську делегацію на цьому форумі очолила Глава Уряду Юлія Свириденко.
♦ Раніше повідомлялося:
• На Одещині селищна рада за підтримки «U-LEAD з Європою» створює простір без бар’єрів WeAre
Джерело: pulsodes.od.ua
Новини рубріки
Нові правила для МАФів: одесити масово виступають проти
24 червня 2026 р. 15:40
В акваторії Ізмаїльського порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення
24 червня 2026 р. 15:02
У місті Ізмаїл триває набір до патрульної поліції
24 червня 2026 р. 14:33