Голова ОТГ з Одещини інтригує з Польщі гарною новиною для своєї громади

24 червня 2026 р. 14:49

24 червня 2026 р. 14:49


Микола Заєць

Голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко 24 червня вже зареєструвалася в польському Гданську на міжнародній конференції з відновлення України (на фото). Про це пише «Пульс Одещини».

Надсилає оптимістичні сигнали для своєї громади

Як і на Одещині, в Гданську також стоять спекотні дні, - повідомила представниця Одеської області.

«Це місто 24 - 27 червня стане центром Європи, бо саме тут відбудеться одна з ключових подій року -  Міжнародна конференція з відбудови України. Для Доброславської громади цьогорічна конференція має особливе значення, а чому – поки що потримаю в секреті, але незабаром ви про все дізнаєтеся. І ця інформація точно вам дуже сподобається», - заявила на своїх інформаційних ресурсах Л. Прокопечко.

Наразі до Гданська з'їжджаються всі учасники з усієї Європи і з різних куточків України.

На цей момент у польському місті, що на узбережжі Балтійського моря, про свою присутність вже заявили троє керівників ОТГ Одещини.

Варто зазначити, що українську делегацію на цьому форумі очолила Глава Уряду Юлія Свириденко.

♦ Раніше повідомлялося:

•  На Одещині селищна рада за підтримки «U-LEAD з Європою» створює простір без бар’єрів WeAre

Голова ОТГ з Одещини інтригує з Польщі гарною новиною для своєї громади

Джерело: pulsodes.od.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua