В Одесі 10-річна дитина випала з вікна багатоповерхівки

24 червня 2026 р. 16:01

24 червня 2026 р. 16:01


Сьогодні, 24 червня, медики повідомили правоохоронцям про госпіталізацію 10-річного хлопчика, який випав із вікна квартири, розташованої на третьому поверсі в одній із багатоповерхівок у Пересипському районі Одеси. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ГУНП в Одеській області.

Попередньо встановлено, що дитина, сидячи на підвіконні біля відчиненого вікна, сперлася на москітну сітку і випала разом із нею. Хлопчик зазнав численних тілесних ушкоджень і наразі перебуває в лікарні, де медики надають йому необхідну допомогу.

Родина, в якій виховується малолітня дитина, в поле зору правоохоронців не потрапляла та на обліках у соціальних службах не перебувала. На місці події працюють співробітники територіального відділу поліції. Після встановлення всіх обставин, їй буде надано правову кваліфікацію.

Нагадаємо, нещодавно аналогічна подія сталася в місті Ізмаїл: з вікна третього поверху п’ятиповерхового будинку випав 8-річний хлопчик.

Поліцейські вкотре закликають батьків та осіб, які їх замінюють, подбати про безпеку дітей. Правоохоронці нагадують, що москітна сітка не захищає від випадіння з вікна. Там, де є діти, не варто залишати вікна відчиненими навстіж. Щоб запобігти трагедії, слід встановити на вікна обмежувачі відкривання та спеціальні замки.

В Одесі 10-річна дитина випала з вікна багатоповерхівки

Джерело: bessarabia.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua