вологість:
тиск:
вітер:
У Болградському районі чоловік знищив п’ять сироростучих дерев акації
Порушення зафіксовано в полезахисній лісосмузі за межами населеного пункту на території Теплицької громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу.
Факт незаконної рубки дерев виявлено під час рейдових заходів, спрямованих на збереження зелених насаджень, які здійснювалися державними інспекторами екологічної інспекції спільно з працівниками поліції.
Дерева акації були зрізані без відповідних дозвільних документів. Унаслідок незаконних дій знищено п’ять сироростучих дерев.
Особу правопорушника встановлено та притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 65-1 (знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
На чоловіка накладено штраф у розмірі 510,00 гривень, який сплачено у повному обсязі.
Крім адміністративного стягнення, фахівці інспекції провели розрахунок шкоди, завданої державі внаслідок самовільної рубки. Сума збитків склала 1740,00 гривень.
Наразі порушнику направлено претензію щодо добровільного відшкодування завданої шкоди.
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
Вартість води в Одесі: тарифи, які діятимуть у липні
24 червня 2026 р. 17:38
За $16 тисяч обіцяв виїзд до Польщі: в Одесі затримали підозрюваного в організації схеми
24 червня 2026 р. 17:23
Ветеранів, переселенців і людей з інвалідністю запрошують до опитування про потреби громад
24 червня 2026 р. 16:26