У Болградському районі чоловік знищив п’ять сироростучих дерев акації

24 червня 2026 р. 17:00

24 червня 2026 р. 17:00


Порушення зафіксовано в полезахисній лісосмузі за межами населеного пункту на території Теплицької громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу.

Факт незаконної рубки дерев виявлено під час рейдових заходів, спрямованих на збереження зелених насаджень, які здійснювалися державними інспекторами екологічної інспекції спільно з працівниками поліції.

Дерева акації були зрізані без відповідних дозвільних документів. Унаслідок незаконних дій знищено п’ять сироростучих дерев.

Особу правопорушника встановлено та притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 65-1 (знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На чоловіка накладено штраф у розмірі 510,00 гривень, який сплачено у повному обсязі.

Крім адміністративного стягнення, фахівці інспекції провели розрахунок шкоди, завданої державі внаслідок самовільної рубки. Сума збитків склала 1740,00 гривень.

Наразі порушнику направлено претензію щодо добровільного відшкодування завданої шкоди.

У Болградському районі чоловік знищив п’ять сироростучих дерев акації

Джерело: bessarabia.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua