вологість:
тиск:
вітер:
В Одесі на залізничних коліях уразило струмом підлітка
У четвер, 25 червня, у Хаджибейському районі Одеси на залізничних коліях уразило струмом підлітка. Наразі потерпілому надають допомогу в лікарні.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.
Що відомо про нещасний випадок на залізниці
14-річного хлопчика з опіками виявив на вулиці біля залізничних колій чоловік, який їхав повз.
За попередньою інформацією правоохоронців, підліток приїхав до обласного центру з Великодолинської громади Одеського району.
Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та наголошують, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. Напруга в контактній мережі над об’єктами залізниці сягає 27,5 тисячі вольт. Для отримання удару струмом необов'язково торкатися дротів – достатньо до них наблизитися.
Під час прибуття поїзда: в Одесі на залізничному вокзалі впала на колії жінка
Заліз на дах електопотяга: на залізниці в Одесі уразило струмом підлітка
Сиділа на коліях: в Одесі під колесами поїзда загинула жінка
Джерело: VGORODE (Одеса)
Новини рубріки
Зупинилося серце ізмаїльського воїна Василя Каяфи
25 червня 2026 р. 17:33
В АТБ зробили термінову заяву про наявність товарів: чи є дефіцит у магазинах
25 червня 2026 р. 17:28