В Одесі на залізничних коліях уразило струмом підлітка

25 червня 2026 р. 20:25

25 червня 2026 р. 20:25


У четвер, 25 червня, у Хаджибейському районі Одеси на залізничних коліях уразило струмом підлітка. Наразі потерпілому надають допомогу в лікарні.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Що відомо про нещасний випадок на залізниці

14-річного хлопчика з опіками виявив на вулиці біля залізничних колій чоловік, який їхав повз.

За попередньою інформацією правоохоронців, підліток приїхав до обласного центру з Великодолинської громади Одеського району.

Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та наголошують, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. Напруга в контактній мережі над об’єктами залізниці сягає 27,5 тисячі вольт. Для отримання удару струмом необов'язково торкатися дротів – достатньо до них наблизитися.

Під час прибуття поїзда: в Одесі на залізничному вокзалі впала на колії жінка

Заліз на дах електопотяга: на залізниці в Одесі уразило струмом підлітка

Сиділа на коліях: в Одесі під колесами поїзда загинула жінка

В Одесі на залізничних коліях уразило струмом підлітка

Джерело: VGORODE (Одеса)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua