На Одещині чоловік вистрелив із гвинтівки по підлітках: поранив 15-річну дівчину

25 червня 2026 р. 21:23

25 червня 2026 р. 21:23


Кілька днів тому ввечері в одному із сіл Вилківської громади Одещини сталася стрілянина. Постраждала неповнолітня дівчина.

Про це в четвер, 25 червня, повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Що відомо про стрілянину

Про те, що чоловік влаштував стрілянину на вулиці, поліцейським повідомила очевидця.

Правоохоронці встановили, що 43-річний порушник кілька разів вистрелив із пневматичної гвинтівки в повітря біля свого будинку, а потім – у бік підлітків, які сиділи на лавці. 15-річна дівчина зазнала непроникаючого поранення грудної клітки. Потерпілу доставили до лікарні.

Затриманий і поліцейський. Фото: ГУНП в Одеській області

Зловмисника затримали того ж вечора. Чоловік мав ознаки сп'яніння. Щоб перевірити, чи є в його організмі алкоголь, відібрали біологічні зразки. Також поліцейські вилучили та скерували на судову експертизу зброю і стріляну кулю.

Зброя, яку вилучили в затриманого.

Затриманому повідомили про підозру в хуліганстві із застосуванням предмета, який може завдати травм людини (частина четверта статті 296 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до семи років в'язниці. Наразі обирають запобіжний захід.

На Одещині чоловік вистрелив із гвинтівки по підлітках: поранив 15-річну дівчину

Джерело: VGORODE (Одеса)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua