Підлітка з Великодолинської громади госпіталізували після ураження струмом в Одесі

26 червня 2026 р. 10:11

26 червня 2026 р. 10:11


14-річний хлопець з Великодолинської громади отримав ураження електричним струмом поблизу залізничних колій у Хаджибейському районі Одеси. Його госпіталізували з опіками.

Джерело: поліція Одеської області.

Деталі: за даними правоохоронців, підлітка на одній із вулиць неподалік залізничних колій виявив чоловік, який проїжджав повз. Він доправив юнака до лікарні, де тому надають необхідну медичну допомогу.

Попередньо поліцейські встановили, що хлопець приїхав до Одеси з Великодолинської громади Одеського району та отримав ураження струмом під час перебування на залізничних коліях.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

У поліції вкотре нагадали, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. Напруга в контактній мережі сягає 27,5 тисячі вольт, а отримати смертельне ураження можна навіть без дотику до дротів — достатньо наблизитися до них.

Правоохоронці закликали батьків нагадувати дітям про правила безпеки, особливо під час літніх канікул, а підлітків — не ходити залізничними коліями, не підійматися на дахи вагонів і не чіплятися за потяги під час руху.

Раніше Біляївка.City розповідали про пошуки 10-річної дівчинки, яку винесло у відкрите море.

Хочете більше цікавого та корисного — підтримуйте роботу Біляївка.City на кнопці підтримки (зверху), а також залишайтеся з нами на зв'язку, підписуючись на сторінки у Facebook , Instagram , Viber та Youtube , про природу, біорізноманіття та туризм Пониззя Дністра — дивіться тут.

Реклама

Підлітка з Великодолинської громади госпіталізували після ураження струмом в Одесі

Джерело: bilyayivka.city