вологість:
тиск:
вітер:
Семеро випускників ліцею “Лідер” у Білгороді-Дністровському отримали 200 балів на НМТ
Випускники закладів загальної середньої освіти Білгорода-Дністровського продемонстрували високі результати на Національному мультипредметному тесті 2026 року. Найвищий можливий результат — 200 балів отримали семеро випускників ліцею “Лідер”. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Аккерман офіційний.
Валерія Томченко набрала максимальні 200 балів одразу з двох предметів — української мови та математики.
Ще шестеро випускників отримали по 200 балів з математики. Це Олександра Мунтян, Дар’я Ренк, Олег Мещеряков, Віталій Матюшенко, Леонід Ставров та Марія Чубачкіна.
В управлінні освіти Білгород-Дністровської міської ради зазначили, що такі результати стали свідченням наполегливої праці учнів, професіоналізму педагогів і підтримки батьків.
Варто зазначити, що учасники НМТ-2026, які склали кожен із предметів щонайменше на 185 балів та вступлять і навчатимуться в українських закладах вищої освіти, протягом першого року навчання отримуватимуть академічну стипендію у розмірі 10 тисяч гривень щомісяця.
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
Тисячі людей без світла, постраждав чоловік: наслідки нічного обстрілу Одещини (оновлено)
26 червня 2026 р. 13:18
Цієї ночі шахеди вдарили по Вилковому: місто без світла, є постраждалі
26 червня 2026 р. 12:54