вологість:
тиск:
вітер:
160 захисників України повернулися додому внаслідок чергового обміну полоненими
Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України проведено черговий комбінований обмін полоненими. У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року, передає Бессарабія.UA .
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.
Обмін відбувся за сприяння Сполучених Штатів Америки та Об’єднаних Арабських Еміратів. Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
Голова ОТГ з Одещини сьогодні стала абсолютно щасливою жінкою (фото)
26 червня 2026 р. 16:08
У Криму зростає напруга через очікування деокупації: Чубаров
26 червня 2026 р. 16:05
У роботі URC-2026 від Одещини беруть участь 11 громад і агенція розвитку - ОДА
26 червня 2026 р. 15:39