вологість:
тиск:
вітер:
Голова ОТГ з Одещини сьогодні стала абсолютно щасливою жінкою (фото)
Микола Заєць
Доброславська селищна рада отримала грантове фінансування на модернізацію системи водовідведення та залучила в громаду 5,5 млн євро. Людмила Прокопечко довго тримала інтригу перед поїздкою у Гданськ. Про це пише «Пульс Одещини».
Одна з трьох громад України
«Якщо ви не знаєте, як виглядає абсолютно щаслива людина, то ось вона перед вами», - написала на своїй сторінці у фейсбуці Л. Прокопечко 26 червня.
Очолювана нею громада стала стала однією з трьох в Україні, де буде реалізовано масштабний інфраструктурний проєкт у межах Програми зеленої відбудови України за підтримки Швеції та НЕФКО.
«Проєкт передбачає: реконструкцію та модернізацію існуючої каналізаційної мережі й насосних станцій, будівництво нових сучасних очисних споруд, ппідготовку інфраструктури до подальшого розширення системи водовідведення, встановлення сонячної електростанції для забезпечення енергоефективної роботи об'єктів», - зазначила Л. Прокопечко.
Загальна вартість проєкту становить 5,5 млн євро, з яких 5 млн євро — грантові кошти від НЕФКО.
«Для кращого розуміння, 5 млн євро – це майже дворічний бюджет нашої громади. Цей проєкт – ще один важливий крок до створення сучасної, екологічної та безпечної інфраструктури Доброславської громади відповідно до європейських стандартів», - зауважила очільниця селищної ради.
Людимла Прокопечко подякувал Уряду Швеції, НЕФКО та всім міжнародним партнерам за довіру й підтримку Доброславської громади.
♦ Раніше повідомлялося:
• У роботі URC-2026 від Одещини беруть участь 11 громад і агенція розвитку - ОДА
Джерело: pulsodes.od.ua
Новини рубріки
У Білгород-Дністровському районі на водоймі потонув 15-річний хлопець
26 червня 2026 р. 16:34
У місті Ізмаїл подорожчає проїзд у міському транспорті
26 червня 2026 р. 16:34
У Криму зростає напруга через очікування деокупації: Чубаров
26 червня 2026 р. 16:05