Голова ОТГ з Одещини сьогодні стала абсолютно щасливою жінкою (фото)

26 червня 2026 р. 16:08

26 червня 2026 р. 16:08


Микола Заєць

Доброславська селищна рада отримала грантове фінансування на модернізацію системи водовідведення та залучила в громаду 5,5 млн євро. Людмила Прокопечко довго тримала інтригу перед поїздкою у Гданськ. Про це пише «Пульс Одещини».

Одна з трьох громад України

«Якщо ви не знаєте, як виглядає абсолютно щаслива людина, то ось вона перед вами», - написала на своїй сторінці у фейсбуці Л. Прокопечко 26 червня.

Очолювана нею громада стала стала однією з трьох в Україні, де буде реалізовано масштабний інфраструктурний проєкт у межах Програми зеленої відбудови України за підтримки Швеції та НЕФКО.

«Проєкт передбачає: реконструкцію та модернізацію існуючої каналізаційної мережі й насосних станцій, будівництво нових сучасних очисних споруд, ппідготовку інфраструктури до подальшого розширення системи водовідведення,  встановлення сонячної електростанції для забезпечення енергоефективної роботи об'єктів», - зазначила Л. Прокопечко.

Загальна вартість проєкту становить 5,5 млн євро, з яких 5 млн євро — грантові кошти від НЕФКО.

«Для кращого розуміння, 5 млн євро – це майже дворічний бюджет нашої громади. Цей проєкт – ще один важливий крок до створення сучасної, екологічної та безпечної інфраструктури Доброславської громади відповідно до європейських стандартів», - зауважила очільниця селищної ради.

Людимла Прокопечко подякувал Уряду Швеції, НЕФКО та всім міжнародним партнерам за довіру й підтримку Доброславської громади.

♦ Раніше повідомлялося:

•  У роботі URC-2026 від Одещини беруть участь 11 громад і агенція розвитку - ОДА

Голова ОТГ з Одещини сьогодні стала абсолютно щасливою жінкою (фото)

Джерело: pulsodes.od.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua