У Білгород-Дністровському районі на водоймі потонув 15-річний хлопець

26 червня 2026 р. 16:34

26 червня 2026 р. 16:34


Трагічна подія сталася сьогодні, 26 червня, близько 14:00 на водосховищі поблизу села Дельжилер Татарбунарської громади. Про це на спецлінію 112 повідомив місцевий житель. За попередньою інформацією, підліток відпочивав на водоймі та потонув. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини.

Родина, в якій виховувався хлопець, у поле зору правоохоронців не потрапляла і за місцем проживання характеризується позитивно.

Співробітники відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції встановлюють повні обставини трагедії. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Поліцейські закликають громадян суворо дотримуватися правил безпеки на воді: відпочивати лише у спеціально відведених для цього місцях, не залишати дітей без нагляду та не дозволяти їм купатися наодинці.

Якщо ви стали свідками надзвичайної події, негайно телефонуйте за номерами 101 (ДСНС), 102 (Національна поліція) або 112 (єдиний номер виклику екстрених служб).

У Білгород-Дністровському районі на водоймі потонув 15-річний хлопець

Джерело: bessarabia.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua