вологість:
тиск:
вітер:
У Білгород-Дністровському районі на водоймі потонув 15-річний хлопець
Трагічна подія сталася сьогодні, 26 червня, близько 14:00 на водосховищі поблизу села Дельжилер Татарбунарської громади. Про це на спецлінію 112 повідомив місцевий житель. За попередньою інформацією, підліток відпочивав на водоймі та потонув. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини.
Родина, в якій виховувався хлопець, у поле зору правоохоронців не потрапляла і за місцем проживання характеризується позитивно.
Співробітники відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції встановлюють повні обставини трагедії. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Поліцейські закликають громадян суворо дотримуватися правил безпеки на воді: відпочивати лише у спеціально відведених для цього місцях, не залишати дітей без нагляду та не дозволяти їм купатися наодинці.
Якщо ви стали свідками надзвичайної події, негайно телефонуйте за номерами 101 (ДСНС), 102 (Національна поліція) або 112 (єдиний номер виклику екстрених служб).
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
У місті Ізмаїл подорожчає проїзд у міському транспорті
26 червня 2026 р. 16:34
Голова ОТГ з Одещини сьогодні стала абсолютно щасливою жінкою (фото)
26 червня 2026 р. 16:08
У Криму зростає напруга через очікування деокупації: Чубаров
26 червня 2026 р. 16:05