вологість:
тиск:
вітер:
Переїхав і побив молотком: жителя Одещини судитимуть за травмування собаки
На Одещині судитимуть чоловіка, який покалічив собаку. Зловмисник спочатку наїхав на тварину автомобілем, а потім ще й побив її.
Про це в п'ятницю, 26 червня, повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.
Що відомо про травмування собаки
Інцидент стався у квітні поточного року в Ізмаїлі. 54-річний керманич ВАЗ під час руху однією з вулиць наїхав на собаку, який перебігав дорогу. Після цього водій ударив травмовану тварину дерев'яним руків'ям молотка і поїхав.
Свідком події став сусід власника собаки. Він же повідомив про інцидент поліції. Господар відвіз чотирилапого до ветеринарної клініки. Пес зазнав множинних переломів, які призвели до каліцтва.
Зловмисника розшукали й затримали того ж дня. Чоловік уже має сім судимостей за крадіжки та оборудки з наркотиками. За жорстоке поводження із твариною (частина перша статті 299 Кримінального кодексу України) йому загрожує до трьох років в'язниці. Справу скерували до суду.
Розкручувала на повідку навколо себе: в Одесі дівчина знущалася над собакою
Житель Одещині відкрив стрілянину по собаці: справу розслідує поліція
Бив палицею та колючим дротом: на Одещині підліток знущався над собакою
Джерело: VGORODE (Одеса)
Новини рубріки
У Біляївці створили Алею віри та надії для родин зниклих безвісти захисників
26 червня 2026 р. 17:57
До Ренійської громади на щиті повертається Сєрбу Олег
26 червня 2026 р. 17:32