З нагоди всесвітнього дня рибальства голова ОТГ з Одещини показав свій багатий улов (на фото)

27 червня 2026 р. 10:28

27 червня 2026 р. 10:28


Микола Заєць

Риболовля для голови Арцизької громади Сергія Парпуланського – улюблене хобі , щодо допомагає відволіктися від щоденних управлінських справ. Про це пише «Пульс Одещини».

Те, що зцілює

Демонструючи у фейсбуці найбільшу рибу крайнього рибальства на водоймах Бессарабії, Арцизький міський голова написав : «Те, що зцілює!»

Сьогодні, 27 червня, у Всесвітній день рибальства, шанувальники цього виду відпочинку вирушають з вудками до водойм Одещини.

В регіоні чи не найпопулярнішими місцями для рибаків є береги річки Дністер біля села Маяки. Тут є і «берег героїв», де під егідою обласної влади ветерани війни проходять реабілітацію риболовлею.

Наразі Одеська ОДА нагадала, що на території області нараховується понад 270 водойм місцевого значення та понад 790 водойм загальнодержавного значення – ставки, озера, 26 лиманів, 50 водосховищ. Крім великих річок – Дунаю, Дністра і Південного Бугу, в регіоні ще чимало середніх і малих річок та потічків.

Цьогорічна сніжна зима виявилася благодатною для водойм, насамперед для малих ставків, озер, річок, багато з яких відродилися, повернулася до них і риба.

Навесні у багатьох селах створили спілки рибаків та запустили у ставки мальок.

♦ Раніше повідомлялося:

•  На Одещині жителі сіл здійснили зариблення трьох повноводих ставків

З нагоди всесвітнього дня рибальства голова ОТГ з Одещини показав свій багатий улов (на фото)

Джерело: pulsodes.od.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua