вологість:
тиск:
вітер:
10-річні футболісти з Одещини здобули перемогу в «бронзовій лізі» турніру на Закарпатті
10-річні вихованці ДЮСШ Кодимської міськради стали переможцями "бронзової ліги" Всеукраїнського турніру з футболу " ONE NUMBER CUP 2026", який завершився в с. Гукливе на Закарпатті. Про це пише «Пульс Одещини».
У фіналі перемогли ровесників з Києва
За повідомленням тренера юних футболістів з міста Кодими Сергія Елькіна, у турнірі взяли участь 20 команд з різних міст та регіонів України.
За високі місця в бронзовій лізі представники Одещини здобули дві перемоги над командами зі столиці України.
У півфіналі з рахунком 1:0 перемогли ДЮСШ-21 з Києва, а у фіналі з київським клубом «Атлет» в основний час зіграли внічию 1:1, але виграли по пенальті – 3:2.
«Головними спонсорами участі команди нашої ДЮСШ у змаганнях стали батьки юних футболістів», - зазначив С. Елькін.
Своєю чергою обласна футбольна асоціація інформує про підсумки фіналу чемпіонату регіону серед ДЮСШ у зоні «Південь» у віковій категорії U-14. Фінал проходив у селищі Сарата.
Протягом футбольного сезону 2025-2026 у турнірі змагалися 13 команд.
Золото змагань здобула ДЮСШ села Саф'яни. На другому і третьому місцях відповідно команди з Білгород-Дністровського та Ізмаїла.
♦ Раніше повідомлялося:
• На Одещині РДА привітала юних спортсменів з великим успіхом у Європі
Джерело: pulsodes.od.ua
Новини рубріки
Псевдомінер з Великого Дальника проведе 4 роки за ґратами: суд виніс рішення
27 червня 2026 р. 14:13
Спека майже до +40 °С: яка погода буде в Одесі цими вихідними
27 червня 2026 р. 13:57
У Бессарабській громаді відкрили оновлений меморіальний комплекс загиблим захисникам
27 червня 2026 р. 13:53