​Море як терапія: в Одесі поранені захисники опанували водні види спорту

27 червня 2026 р. 19:45

27 червня 2026 р. 19:45


В Одесі поранені захисники України покаталися на каяках і сапах. Захід відбувся в межах програми "Кохати. Чекати. Жити".

Про це в суботу, 27 червня, повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Що відомо про захід для ветеранів

Ветерани ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції, ДПСУ випробували себе у водних видах спорту, поспілкувалися й відпочили біля моря. За словами помічника начальника ГУНП в Одеській області за питань ветеранської політики Дмитра Колесника, катання на каяках і сапах – спорт, який вимагає відповідної підготовки, вміння тримати баланс і рівновагу. Ветеранам вдалося підкорити хвилі навіть під час зустрічного вітру. У цьому їм допомогли керівники команд та інструктори.

Фото: ГУНП в Одеській області

"Наша головна мета – підтримувати ветеранів на всіх етапах життя. Один із способів підтримки – залучати їх до спорту, адже саме через досягнення й нові навички формується самооцінка та відчуття значущості як у власних очах, так і в очах суспільства", – наголосив Дмитро Колесник.

Подібні заходи допомагають ветеранам у реабілітації, а також згуртовують їх.

На Одещині діти героїв-правоохоронців провели день із поліцейськими в етнопарку

В Одесі зустрілися українські та литовські правоохоронці: що обговорили

До школи на Одещині завітав мобільний клас: чого навчали дітей

​Море як терапія: в Одесі поранені захисники опанували водні види спорту

Джерело: VGORODE (Одеса)