Під час останнього обміну додому повернулися четверо захисників з Одещини

27 червня 2026 р. 20:40

27 червня 2026 р. 20:40


Вчора, 26 червня, під час 76-го обміну полоненими з російської неволі вдалося повернути чотирьох захисників з Одеської області. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську ОВА.

Відомо, що з неволі повернувся уродженець Одеси, а також жителі Болградського, Подільського та Роздільнянського районів.

Більшість звільнених захисників перебували в російському полоні з 2022 року. Вони боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

Попереду на воїнів чекають зустрічі з рідними, лікування, реабілітація та поступове повернення до мирного життя.
Нагадаємо, у результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів. Серед них військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.

Наймолодшому звільненому захиснику — 26 років, найстаршому — 66.

Під час останнього обміну додому повернулися четверо захисників з Одещини

Під час останнього обміну додому повернулися четверо захисників з Одещини

Під час останнього обміну додому повернулися четверо захисників з Одещини

Під час останнього обміну додому повернулися четверо захисників з Одещини

Джерело: bessarabia.ua