вологість:
тиск:
вітер:
Під час останнього обміну додому повернулися четверо захисників з Одещини
Вчора, 26 червня, під час 76-го обміну полоненими з російської неволі вдалося повернути чотирьох захисників з Одеської області. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську ОВА.
Відомо, що з неволі повернувся уродженець Одеси, а також жителі Болградського, Подільського та Роздільнянського районів.
Більшість звільнених захисників перебували в російському полоні з 2022 року. Вони боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Попереду на воїнів чекають зустрічі з рідними, лікування, реабілітація та поступове повернення до мирного життя.
Нагадаємо, у результаті перемовного процесу визволено 160
українських воїнів.
Серед них
військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Наймолодшому звільненому захиснику — 26 років, найстаршому — 66.
Джерело: bessarabia.ua
Новини рубріки
Море як терапія: в Одесі поранені захисники опанували водні види спорту
27 червня 2026 р. 19:45
На Одещині діти героїв-правоохоронців провели день із поліцейськими в етнопарку
27 червня 2026 р. 19:16
Алея Слави Саратської громади поповнилась світлинами 18 загиблих захисників України
27 червня 2026 р. 17:45