У Білгород-Дністровському районі загинув 21-річний хлопець, який під час руху виліз на дах автомобіля

28 червня 2026 р. 13:08

28 червня 2026 р. 13:08


Подія сталася вчора, 27 червня, ввечері в селі Шабо. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одещини.

Попередньо слідчі встановили, що 35-річна жінка керувала легковиком BMW, в якому перебувало п’ять пасажирів. Під час руху двоє молодиків, що перебували позаду на пасажирських сидіннях, через вікна перелізли на дах автомобіля.

Один з них, 21-річний, втративши рівновагу, впав на проїжджу частину та отримав тілесні ушкодження. У кареті швидкої допомоги на шляху до лікарні він, на жаль, помер. Водійка та інші пасажири легковика не постраждали. Керманичку перевірили на стан сп’яніння — вона була твереза.

У Білгород-Дністровському районі загинув 21-річний хлопець, який під час руху виліз на дах автомобіля

Як повідомив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський, поліцейські встановлюють повні обставини дорожньо-транспортної пригоди. Відомості про подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Нею кваліфікується порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого.

Правоохоронці вкотре наголошують на необхідності неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та не вчиняти дій, які можуть поставити під загрозу життя і здоров’я як своє, так і інших учасників дорожнього руху.

У Білгород-Дністровському районі загинув 21-річний хлопець, який під час руху виліз на дах автомобіля

У Білгород-Дністровському районі загинув 21-річний хлопець, який під час руху виліз на дах автомобіля

Джерело: bessarabia.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua