За підтримки німецьких партнерів у Бессарабській громаді відкрили сучасну станцію очищення питної води

28 червня 2026 р. 14:05

28 червня 2026 р. 14:05


У селищі Соборне встановлено сучасну систему очищення води, яку сьогодні, 28 червня, урочисто відкрили для жителів громади. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Бессарабську селищну раду.

У заході взяли участь віцепрезидентка німецько-української асоціації Ukrainian Future Hilfe-Verein Ганна Прайме-Косач, радник голови Одеської ОВА Юрій Декас, заступники Бессарабського селищного голови Олексій Судак та Олена Сілоч, а також староста Соборненського старостинського округу Сергій Сіваєв.

Станцію очищення води облаштовано в приміщенні амбулаторії сімейної медицини, поруч із автомагістраллю. Це забезпечує зручний доступ до якісної питної води як для місцевих жителів, так і для подорожніх. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці благодійного фонду Ukrainian Future Hilfe-Verein та сприянню Одеської обласної державної адміністрації.

За підтримки німецьких партнерів у Бессарабській громаді відкрили сучасну станцію очищення питної води

За підтримки німецьких партнерів у Бессарабській громаді відкрили сучасну станцію очищення питної води

За підтримки німецьких партнерів у Бессарабській громаді відкрили сучасну станцію очищення питної води

За підтримки німецьких партнерів у Бессарабській громаді відкрили сучасну станцію очищення питної води

Джерело: bessarabia.ua