Уродженець Кременчук, вихованець депутата Іваняна - Деменьєв здобув золото Паралімпійських ігор-2024

06 вересня 2024 р. 19:09

Вітаємо з черговою перемогою!

З 28 серпня по 8 вересня в Парижі відбуваються літні Паралімпійські ігри-2024. Україну у змаганнях по велоспорту представляє підопічний кременчуцького депутата Геннадія Іваняна - Єгор Деменьєв.

"31 серпня Єгор виборов срібну медаль на велотреку в індивідуальній гонці переслідуванні на 4000 метрів у класі C5. В кваліфікаційному заїзді Дементьєв Єгор встановив світовий рекорд на дистанції 4км індивідуальна гонка переслідування і показав найкращий результат за всю свою спортивну карʼєру у в змаганнях на треку

Сьогодні, 6 вересня, Єгор здобув золоту медаль, проїхавши у груповій шосейній гонці (клас С5)-100км з результатом 2 год 18 хв.59сек

Вітаю Єгора Дементьєва з чудовим виступом на Паралімпійських іграх, де він став паралімпійським чемпіоном у велоспорті.

Також хочу привітати Павла Баль, який виграв бронзову медаль у шосейній гонці з хендбайку.

Павло фінішував третім на дистанції 56,8 км у класі H5. Для Павла це були перші літні Паралімпійські Ігри. Павло виступив у паравелосипедному спорті на шосе у класі H5 - категорії спортсменів, які змагаються у сидячій позиції.

Пишаюсь досягненнями наших спортсменів. Ваша відданість, сила і незламність надихають. Дякуємо за перемогу і гордість для нашої країни!

Бажаю наснаги, досягнення поставлених цілей та здійснення мрій, миру та здоров’я

Ми віримо у ваші сили!",-написав у Фейсбуці Г.Іванян.

На Паралімпіаді-2024 у Парижі «бронзу» та «срібло» з велоспорту здобули вихованці представника Кременчуцької громади, депутата міськради Іваняна