Денис Остапченко здобув «срібло» Паралімпіади з плавання на дистанції 50 м вільним стилем

07 вересня 2024 р. 10:28

Це вже третя медаль для полтавського спортсмена

У Франції наближаються до завершення Паралімпійські Ігри 2024. Полтавські атлети продовжують здобувати нагороди, й наш плавець Денис Остапченко виборов вже третю медаль.

Денис став «срібним» призером на дистанції 50 мі вільним стилем. Він показав час 45,14 с. Чемпіоном тут став Умут Унлу (час — 44,83). Третє місце у німця Александера Тіма Топфа (час — 45,61).

До цього Денис Остапченко здобув «золото» - на дистанції 50 мі на спині та «,ронзу» у змішаній комбінованій естафеті 4×50 м.

Джерело: sport.pl.ua