Полтавський рятувальник встановив новий рекорд України на забігу в Черкасах

15 вересня 2024 р. 18:12

Рятувальник Андрій Гречаний подолав 21 км в повному екіпіруванні. Забіг він присвятив пам’яті полеглого колеги.

Полтавський рятувальник Андрій Гречаний взяв участь у напівмарафоні в Черкасах. У повному екіпіруванні, а це майже 23 кг, чоловік подолав 21 км дистанції.

Свій забіг Андрій Гречаний присвятив пам'яті полеглого колеги Миколи Нечипоренка з Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що рятувальник з Полтави Андрій Гречаний подолав дистанцію, вшанувавши пам’ять загиблих від повторного російського удару колегам з Харкова.

Андрій Гречаний під час Київського півмарафону подолав 21 км у спорядженні вогнеборця. Свій забіг полтавський рятувальник присвятив загиблим колегам з Харкова Владиславу Логінову, Сергію Байдалінову та Володимиру Матюшенку.

Харківські рятувальники загинули 4 квітня від повторного російського обстрілу, коли вони рятували людей.

Додамо, що рятувальник з Полтави Олександр Цибулько посів друге місце у Чемпіонаті Європи з гирьового спорту.

19-річний рятувальник 28-ї державної пожежно-рятувальної частини Миргородського району посів друге місце з дисципліни поштовх довгим циклом у ваговій категорії до 78 кілограмів. Змагання проходили в Парижі з 17 по 21 квітня.

Також Олександр Цибулько виступав у складі української команди серед юніорів в естафеті поштовх, де Україна посіла перше місце.

Джерело: zmist.pl.ua