Рятувальник з Полтавщини здобув три золоті медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту

17 жовтня 2024 р. 08:39

Олександр Цибулько – рятувальник ДСНС Полтавщини. Він здобув перші місця на чемпіонаті світу з гирьового спорту.

Про те, що Олександр Цибулько переміг на чемпіонаті, повідомили на фейсбук-сторінці Головного управління ДСНС на Полтавщині 16 жовтня.

Олександр Цибулько є сержантом служби цивільного захисту, працює пожежником-рятувальником ДСНС Полтавщини. Він брав участь у чемпіонаті світу з гирьового спорту серед дорослих та молоді, який з 10 по 14 жовтня проходив на острові Керкіра у Греції.

Спортсмен здобув три медалі у ваговій категорії до 78 кг серед юніорів. Він виборов 1 місце в поштовху довгим циклом. Також перше місце в естафеті поштовху довгим циклом та поштовху.

Нагадаємо, повернений з полону воїн Полтавщини Сергій Стратічук переміг на Чемпіонаті Європи зі стронгмену. Захисник здобув перше місце на World Strongman Championship, який відбувся в Іспанії в межах фестивалю Arnold Classic 2024. Детальніше про історію військовослужбовця читайте за посилання на ЗМІСТі.

Також ЗМІСТ писав, що на цьогорічних Паралімпійських іграх-2024 спортсмени з Полтавщини здобули 15 медалей у Парижі.

Найбільше нагород під час змагань з плавання вибороли спортсмени з Полтавщини. Плавець Денис Остапченко здобув «золото», два «срібла» та «бронзу» в різних стилях плавання. Ярослав Денисенко виборов дві золоті медалі та одну «бронзу». Спортсмени Юрій Шенгур та Олексій Вірченко здобули по золотій медалі. Пізніше плавець Вірченко здобув «бронзу».

Також ЗМІСТ писав, що полтавець Олександр Хижняк здобув «золото» для України на Олімпіаді-2024.

Полтавець єдиний з української боксерської збірної хто здобув ліцензію на Олімпійські ігри в Парижі. Нині олімпійський чемпіон повернувся в Україну з «золотом».

Джерело: zmist.pl.ua