вологість:
тиск:
вітер:
На випадок блекауту на Полтавщині регулюватимуть рух шерифи громад
Навчання з регулювання руху стали частиною масштабної підготовки правоохоронців області до роботи в умовах енергетичних загроз.
Для поліцейських офіцерів громад організували тренінг, щоб вони могли забезпечити безпеку дорожнього руху під час тривалих відключень світлофорів. Про це повідомили в поліції Полтавщини 15 листопада.
Шерифи громад опанували техніку регулювання руху транспорту. Такі знання є необхідними, адже ворог продовжує атакувати об’єкти енергетики, тому можуть бути тривалі відключення світла. Правоохоронці говорять, що регулювання дорожнього руху – важливий напрям, тому закликають водіїв повторити сигнали регулювальника. Ознайомитися з основними сигналами регулювальника можна за посиланням .
Прогнози від «Укренерго» на зиму 2024-2025
В «Укренерго» готуються до найважчої зими за останні три роки. У компанії прогнозують, що зима 2024-2025 буде однією з найважчих. Нині «Укренерго» готується до декількох можливих сценаріїв її проходження.
Про це в інтерв’ю «Суспільному» розповів виконувач обов’язків голови «Укренерго» Олексій Брехт.
Найгірший сценарій передбачає продовження масованих ворожих обстрілів інфраструктури, передавальної мережі, об'єктів генерації тощо.
«За умови цього сценарію, при наявності того обсягу імпорту електричної енергії, який ми маємо вже сьогодні, ми можемо мати обмеження потужності енергії в критичні, холодні дні, величиною до 2 черг графіків відключень, не більше. Тобто до 8 годин», – каже Олексій Брехт.
Також він додав, що навесні через ворожі обстріли Україна втратили 9 ГВт генеруючої потужності. Це дорівнює літньому споживанню електроенергії Нідерландами, або нічному споживанню електроенергії Україною влітку.
Це завдало значних втрат, тому в компанії планують відновити потужності.
Розбір проблем зі світлом у полтавців від «Укренерго»
Російське вторгнення в Україну стало не лише військовим, а й енергетичним викликом. Систематичні ракетні та дронові атаки на енергетичну інфраструктуру стали руйнівним інструментом у руках окупантів.
Електростанції, підстанції та лінії електропередачі стали мішенями. Наслідком цього стали масштабні відключення електроенергії по всій країні, які значно ускладнили життя мільйонів українців.
З 22 березня 2024 року росіяни завдали вісім масованих ракетно-дронових ударів по обʼєктах генерації електроенергії. Вони пошкодили усі великі теплові та гідроелектростанції України. За даними Міністерства енергетики, цьогоріч упродовж березня-червня країна втратила понад 9 ГВт генеруючих потужностей. Це потужність, яку споживають у пікові години влітку Нідерланди або Словаччина та країни Балтії разом.
Над збереженням та збалансуванням системи працює Національна енергетична компанія «Укренерго». ЗМІСТ передав фахівця компанії запитання від полтавців , які писали у коментарях під нашими матеріалами. Про особливості розподілу енергії, відсутність світла, адаптацію до війни та спростували фейки про продаж енергії за кордон читайте у відповідях експертів.
Джерело: zmist.pl.uaНовини рубріки
У Сухорабівці відкрили книжкову виставку до Дня Гідності та Свободи
15 листопада 2024 р. 18:34
Як полтавці можуть полегшити зимівлю безпритульних тварин
15 листопада 2024 р. 18:24
«Не зупиняйся, врятуй ще одного»: історія фельдшера Пігулки
15 листопада 2024 р. 18:12