вологість:
тиск:
вітер:
Народна «Гвардія Помсти» поповнилась снайперкою «Полтава»
Снайперський комплекс «Полтава» вирушив на фронт. Ініціатори проєкту «Гвардія Помсти» волонтери Юрій Чорноморець та Дмитро Батищев передали зброю висококваліфікованому снайперу ЗСУ. Полтава стала вже 25-м містом України, громади яких передали іменні снайперські гвинтівки українським захисникам.Ба більше, коли завершувався збір на базу снайперського комплексу «Полтава» — далекобійну гвинтівку 338 калібру, ще одна громада долучилась до проєкту. І паралельно з цим один з друзів України вирішив теж подарувати іменну зброю українським снайперам. Отже, снайперка «Полтава» в гарній компанії разом з гвинтівками «Вараш» та «Niall» посилила спроможності одного зі спецпідрозділів ЗСУ.
Військові кажуть, що гвинтівок такого калібру їм не вистачало. Отже, відтепер ворога очікують ще більше неприємних сюрпризів. За словами професора Юрія Чорноморця, далекобійний комплекс «Полтава», доведений до довершеності, здатний вражати ворога на дистанції до 2-х кілометрів. Для екс-снайпера ЗСУ, професора богослів’я, це частина щоденної волонтерської роботи, на рахунку якої вже понад 300 снайперських комплексів, переданих на фронт.
Його колега по волонтерській діяльності Дмитро Батищев зазначає, що збір на снайперку «Полтава» став досить показовим проявом небайдужості. Зазвичай громади збирають на базу снайперського комплексу — далекобійну гвинтівку, а все оснащення (приціл, сошки, глушник) купується за рахунок внесків загального збору на потреби снайперів. Але у випадку з Полтавою трагедія 3 вересня відгукнулась в серці людини, чиє рідне місто за сотні кілометрів звідси. Майже половина внеску на гвинтівку помсти за Полтаву стала гарним каталізатором подальших подій.
Підтримка полтавських ЗМІ та телеграм-каналів, міських активістів, людей з Миргорода та Горішніх Плавнів і навіть колективів (Полтавський державний аграрний університет) — зробили свою справу. До речі, були внески і від українців за кордоном, а фінальну крапку донатом в 50 гривень поставив киянин, коли волонтери приїхали вже в збройний магазин, щоб викупити гвинтівку.
Від сусідньої Сумщини народну «Гвардію Помсту» поповнили снайперки від громад Шостки, Сум, Охтирки. Волонтери сподіваються, що гвинтівка «Полтава» стане прикладом для інших міст регіона і готові підтримати ініціативних людей на місцях, щоб якомога більше далекобійної зброї від народу потрапляло до рук снайперів сил оборони України.
Анастасія НЕДОГОРСЬКА , «Полтавщина»
Джерело: poltava.toНовини рубріки
Обираємо пилосос для очищення басейну
04 грудня 2024 р. 09:31
Вночі на Полтавщині працювала протиповітряна оборона
04 грудня 2024 р. 09:29
Минулої доби на Полтавщині поліцейськими перевірено 760 осіб
04 грудня 2024 р. 09:29