вологість:
тиск:
вітер:
Новий дім для переселенців: як у Кременчуці оновлюють гуртожиток медколеджу
Пряма мова.
Типовий гуртожиток 1980 року забудови. 45 років працює й оце його такий перший великий ремонт. Саме такими словами сьогодні екскурсію по гуртожитку медколеджу для виконуючого обов’язків начальника Полтавської ОВА Володимира Когута та керманичів міста та району почала директорка Кременчуцького медичного фахового коледжу імені Володимира Литвиненка Світлана Малик.
За її словами, ремонт робиться за кошти міжнародних інвесторів і в гуртожитку житимуть переселенці.
«З початку війни ми почали приймати переселенців. Понад 2 тисяч пройшло через гуртожиток. Проживало в середньому 250 чоловік, поки студенти на дистанційці були. Потім, коли розпочався ремонт, частина виїхала. Вони не захотіли просто в цих умовах жити, бо в ремонті складно з малими дітками.
На сьогодні у нас проживає 96 переселенців» ,- розповіла директорка.
Далі вона запросила гостей на будівлі, де триває ремонт.
За словами пані Малик, шість поверхів вже відремонтовано, а на інших ремонт триває. Ремонт має закінчитися до кінця червня.
У самому гуртожитку ми зустріли понад 20 будівельників, які виконували різні будівельні роботи.
На поверхах, де вже ремонт закінчився, Володимир Когут поспілкувався з переселенцями.
Так переселенка Людмила з Бахмута розповіла, що 26 травня буде два роки, як вона з чоловіком мешкає у гуртожитку і дуже задоволена умовами проживання, бо їхати їй назад нікуди – її оселя зруйнована.
Інша переселенка розповіла, що працює онлайн вчителем англійської та німецької мов у своїй школі в Торецьку і в разі чого готова шукати роботу в Кременчуці. Жінка мешкає у гуртожитку разом з донькою, яка закінчує 9 клас. Вони також задоволені умовами проживання.
Оглянувши гуртожиток Володимир Когут зазначив, що забезпечення житлом переселенців – сьогодні одне з основних завдань влади і тому він всебічно сприятиме вирішенню даного питання.
Під час спілкування з пані Малик Володимир Когут заявив, що під час моніторингу інтернету не побачив численних статей про медколедж. Редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев також зазначив, що незалежні медіа дійсно не запрошують на заходи, які проводить медколедж і навіть не знає прізвище директорки, на відміну від її попередника Володимира Литвиненка чи директорки Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії Лесі Крупіної, які завжди відкриті для журналістів.
Світлана Малик тут же запросила журналістів 15 квітня на відкриття комп’ютерного класу у медзакладі.
Олег Булашев
Відео Микити Ліцкевича

Новини рубріки

Близько тисячі поліціянтів чергуватимуть на Полтавщині під час Великодня
17 квітня 2025 р. 11:33

У багатоквартирному будинку Полтави пес бійцівської породи напав на людей
17 квітня 2025 р. 11:16