вологість:
тиск:
вітер:
Українські жінки-підприємиці можуть отримати фінансування на агробізнес
Українські жінки-підприємиці отримали унікальну можливість розвивати свій агробізнес за підтримки міжнародної програми Empowering Women in Agrifood (EWA). Учасниці можуть розраховувати на менторський супровід, компенсацію витрат до 1 тисячі євро та гранти у розмірі 5-10 тисяч євро для реалізації інноваційних проєктів у сфері агропродовольчого виробництва.
Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.
Нова програма підтримки жінок-підприємиць у сфері агропродовольчого бізнесу відкриває значні перспективи для українок, які розвивають інноваційні проекти. Empowering Women in Agrifood (EWA) пропонує комплексний підхід, що поєднує менторську підтримку, фінансову допомогу та можливість презентувати свій проект на спеціальному Demo Day.
Програма передбачає онлайн-навчання з кількома офлайн-зустрічами, під час яких учасниці зможуть отримати цінні знання та навички для розвитку свого бізнесу. Особливою перевагою є компенсація особистих витрат — кожна учасниця може отримати до 1 тисячі євро на покриття витрат, пов’язаних з проїздом і проживанням під час офлайн-заходів.
Найбільш перспективні проекти отримають значну фінансову підтримку. Під час фінального Demo Day експертне журі визначить переможниць, які отримають гранти у розмірі 5 або 10 тисяч євро на впровадження своїх ініціатив. Ці кошти дозволять прискорити розвиток бізнесу та реалізувати найсміливіші ідеї.
Нагадаємо, що учасницями програми можуть стати жінки, які відповідають кільком ключовим вимогам: бути резидентами України, мати бізнес-ідею або чинний бізнес у сфері агропродовольчого виробництва (зареєстрований не більше 3 років тому), а також не отримувати раніше інвестицій або грантів на суму понад 60 тисяч євро. Програма особливо зацікавлена в інноваційних проєктах, спрямованих на екологічне виробництво, зменшення харчових відходів, розробку нових технологій зберігання продуктів або впровадження штучного інтелекту в агропродовольчій галузі.
Ця ініціатива стає особливо актуальною на тлі тимчасового припинення видачі державних агрогрантів в Україні. Водночас вона гармонійно доповнює інші міжнародні програми підтримки, такі як ініціатива ЄС для українських агрокомпаній, які планують працювати на африканському ринку.
Олександр СТЕПАНЕНКО , Решетилівщина.UA

Новини рубріки

Чи отримають відстрочку від мобілізації педагоги позашкілля?
28 квітня 2025 р. 18:20

Поліція розшукує безвісти зниклу 68-річну жінку з Полтавщини
28 квітня 2025 р. 18:17

Із решетилівськими школярами говорили про екологічні проблеми
28 квітня 2025 р. 17:52