Із міста відправили гумвантаж для бійців із 38-ї бригади

24 червня 2026 р. 10:39

24 червня 2026 р. 10:39


У вівторок, 23 червня, бійцям із 38 бригади направили партію консервів. До збору допомоги долучилися трудові колективи та небайдужі жителі громади.

«Щиро дякую колективу ЗДО „Ромашка“ за допомогу в закупівлі консервів. Також дякую всім „донаторам“ за підтримку», — подякувала небайдужим волонтерка Наталія Василенко.

Збір продуктів харчування для захисників, а також засобів особистої гігієни в Решетилівці триває на постійній основі.

Віктор БІЛОКІНЬ , Решетилівщина.UA

Із міста відправили гумвантаж для бійців із 38-ї бригади

Джерело: resh.news

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua