Шевченківські школярі пройшли еко-квест

24 червня 2026 р. 11:37

24 червня 2026 р. 11:37


У пришкільному таборі Шевченківського ЗЗСО ім. академіка В.О.Пащенка відбувся екологічній квест «Світ в твоїх руках». Діти розгадували складні інтелектуальні завдання, відгадували загадки про рослинний і тваринний світ та збирали лікарські рослини.

Шевченківські школярі пройшли еко-квест

Шевченківські школярі пройшли еко-квест

Шевченківські школярі пройшли еко-квест

Шевченківські школярі пройшли еко-квест

Шевченківські школярі пройшли еко-квест

«Команди отримали дороговказні листи з назвою пунктів: „Кросвордова“, „Лікарські рослини“, „Логічні ланцюжки“, „Золоті розсипи смітників“, „Загадкова“, „Екологічні ситуації“, „Мистецька“ та „Природоохоронні знаки“. За успішне виконання завдань на кожній станції гри учасники отримували бали. Цілий урок веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, духу співпереживання, лідерства, перемоги — ось це результат гри-подорожі екологічного квесту „Світ в твоїх руках“», — підсумували у освітньому закладі.

А після активностей на свіжому повітрі, як і годиться справжнім українцям, учнівська молодь смакувала козацький куліш, який приготував Максим Горобець.

Віта ШАФОРОСТ , Решетилівщина.UA

Шевченківські школярі пройшли еко-квест

Джерело: resh.news

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua