вологість:
тиск:
вітер:
Решетилівець буде на міжнародній конференції з відновлення у Гданську
До складу делегації увійшли урядовці, народні депутати, представники бізнесу, керівники державних компаній та громад з усієї країни. Серед учасників форуму буде і наш земляк — голова Молодіжної ради при Полтавській обласній раді, радник голови Полтавської обласної ради з питань молоді та партисипації Віталій Бодня. Його у Решетилівці теж знають як колишнього очільника Молодіжної ради, учасника і реалізатора багатьох проектів з молодіжної політики.
Запрошення до участі у конференції Віталій отримав як активний представник молодіжного руху. Упродовж минулого року він координував роботу спільноти з 20 молодіжних амбасадорів у Полтаві, які долучалися до реалізації проєкту «Львів — Молодіжна столиця Європи» та працювали над створенням молодіжної стратегії.
Участь молодих лідерів у міжнародних заходах такого рівня є важливою складовою формування майбутнього України, адже саме молодь дедалі активніше долучається до процесів відбудови держави, розвитку громад та впровадження сучасних підходів до управління.
«Це міжнародна подія, яка цьогоріч охопить 100 країн, 40 урядів та декілька тисяч учасників із усього світу. Окрім представників урядів, в одному місці зустрінуться бізнес, громадські, міжнародні організації, експерти та молодь. І молоді насправді є чим поділитися з міжнародними партнерами і є досвід, про який вони точно мають почути.
Щороку одне із європейських міст отримує статус Молодіжної столиці Європи. У 2025 році цим містом став Львів. Минулоріч це було місто Гент у Бельгії, а у 2026 — Тромсе в Норвегії. Разом із Львовом, можливості для себе отримала також молодь із Полтави, Запоріжжя і Миколаєва, з якими Львів ділився досвідом.
Як результат багатьох фокус-груп, у Полтаві прийняли молодіжну стратегію до 2035 року, що від початку до кінця створювалася молоддю для молоді, разом із владою, партнерами та громадськими організаціями. Стратегія описує, що, а головне — як, має змінитися у громаді в наступні 10 років, щоб вона була привабливою для молоді.
Про такий, на правду, унікальний досвід, який отримали понад 300 підлітків, що долучалися до створення стратегії, точно варто говорити.
Молодь, держава і місцева влада мають стати не далекими родичами, а тісними партнерами. Бо тільки так українські громади стануть конкурентними в очах молоді, що шукає, де будувати своє майбутнє», — розповів Віталій Бодня у соцмережі.
Решетилівська громада щиро пишається своїм амбітним і цілеспрямованим земляком та бажає Віталію Бодні успішної роботи на конференції, нових корисних знайомств, цікавих ідей та гідного представлення Полтавщини й України на міжнародній арені.
Юлія ГРІНЧЕНКО , Решетилівщина.UA
Джерело: resh.news
Новини рубріки
Буде дуже гаряче: українців попереджають про сильну спеку
25 червня 2026 р. 12:58
Загинув під час обстрілу рідного міста. Полтава...
25 червня 2026 р. 12:50
ГО «Освічую» запрошує у клуб «StoryLab»
25 червня 2026 р. 12:48