вологість:
тиск:
вітер:
У Кременчуці 7 випускників склали НМТ на 200 балів: чотири - з одного ліцею
Запитання-відповідь.
Сьогодні після засідання виконкому журналісти «Кременчуцької газети» поцікавилися, скільки випускників закладів освіти вже отримали по 200 балів на НМТ та з яких предметів.
Директорка департаменту освіти Світлана Михайленко повідомила, що наразі відомі попередні результати основної сесії.
«За підсумками основної сесії у нас 7 випускників, які набрали по 200 балів, і це учні з 4 закладів освіти. Але буде ще додаткова сесія з 17 по 24 липня, тобто кількість може змінитися», — зазначила вона.
За словами Світлани Михайленко, найбільше максимальних результатів показали випускники ліцею №10, зокрема з англійської мови.
Таким чином, остаточна кількість 200-бальників у Кременчуці може бути уточнена після завершення додаткової сесії НМТ.
Читайте: Максимальний результат: одразу сім учнів ліцею «Політ» набрали по 200 балів на НМТ
Олена Ліпошко
Фото ілюстративне
Джерело: kg.ua
Новини рубріки
«Троянда» без перспектив, а «Славутич» із партнерами: яка доля чекає на кременчуцькі довгобуди
25 червня 2026 р. 13:59
«Так хочеться, щоб всі були живі...»: у Кременчуці прощалися із кулеметником Валерієм Лисенком
25 червня 2026 р. 13:59
У Решетилівці провели нараду для педагогів щодо змін в організації інклюзивного навчання
25 червня 2026 р. 13:46