У Кременчуці 7 випускників склали НМТ на 200 балів: чотири - з одного ліцею

25 червня 2026 р. 12:58

25 червня 2026 р. 12:58


Запитання-відповідь.

Сьогодні після засідання виконкому журналісти «Кременчуцької газети» поцікавилися, скільки випускників закладів освіти вже отримали по 200 балів на НМТ та з яких предметів.

Директорка департаменту освіти Світлана Михайленко повідомила, що наразі відомі попередні результати основної сесії.

«За підсумками основної сесії у нас 7 випускників, які набрали по 200 балів, і це учні з 4 закладів освіти. Але буде ще додаткова сесія з 17 по 24 липня, тобто кількість може змінитися», — зазначила вона.

За словами Світлани Михайленко, найбільше максимальних результатів показали випускники ліцею №10, зокрема з англійської мови.

Таким чином, остаточна кількість 200-бальників у Кременчуці може бути уточнена після завершення додаткової сесії НМТ.

Читайте: Максимальний результат: одразу сім учнів ліцею «Політ» набрали по 200 балів на НМТ

Олена Ліпошко

Фото ілюстративне

У Кременчуці 7 випускників склали НМТ на 200 балів: чотири - з одного ліцею

Джерело: kg.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua