Військовому із Решетилівської громади на Сумський напрямок передали екшн-камеру GoPro

25 червня 2026 р. 15:42

25 червня 2026 р. 15:42


Решетилівська громада продовжує допомагати війську та закривати запити від військових-решетилівців, які боронять країну на передовій. Цього разу на прохання військовослужбовця із Молодиківщини придбали екшн-камеру GoPro і карту пам’яті.

Пристрій за власні кошти придбали працівники виконкому Решетилівської міської ради, а секретар міської ради Тетяна Малиш передала обладнання особисто в руки дружині захисника.

«Таке обладнання є важливим помічником, адже допомагатиме військовим під час виконання бойових завдань, фіксації результатів роботи та збору необхідної інформації в зоні бойових дій», — повідомили у Решетилівській міській раді.

Як зазначають у мерії, незабаром камеру та флешку доправлять у бойовий підрозділ, який виконує завдання на Сумському напрямку.

«Дякуємо Сергію Олександровичу та всім українським воїнам за відвагу, незламність і вірність Україні. Бажаємо успішного виконання завдань і якнайшвидшого повернення додому з Перемогою», — йдеться у повідомленні.

Віктор БІЛОКІНЬ , Решетилівщина.UA

Військовому із Решетилівської громади на Сумський напрямок передали екшн-камеру GoPro

Джерело: resh.news

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua