вологість:
тиск:
вітер:
У Колотіях відкрили сезон кінопоказів просто неба
Цього тижня у Колотіях відкрили сезон кінопоказів просто неба. У Колотіївському сільському будинку культури-філії організували показ захопливого мультфільму «Ліло і Стіч».
Перегляд мультфільму просто неба — на території місцевого парку поблизу закладу культури, зібрав дібрав десятки хлопчиків та дівчаток, а також їх батьків.
«На кінопоказ завітало багато діток та й дорослі не залишилися осторонь. Глядачі із задоволенням провели вечір у теплій та дружній атмосфері, насолоджуючись пригодами улюблених героїв. Дякуємо всім, хто долучився до нашого кіновечора! Сподіваємося, що він подарував вам гарний настрій, яскраві емоції та приємні спогади!», — йдеться у повідомленні.
Працівники сільського закладу культури дбають про змістовне та корисне літнє дозвілля маленьких жителів громади.
«До нових зустрічей на наших заходах», — підсумували у Колотіївському СБК-філії.
Віта ШАФОРОСТ , Решетилівщина.UA
Джерело: resh.news
Новини рубріки
Решетилівська ЦМБ пропонує ознайомитися із творчістю поетеси Надії Кир’ян
25 червня 2026 р. 18:10
Відкати з премій: збитки у справі бухгалтерів 3-ї поліклініки Полтави сягнули 13 млн грн
25 червня 2026 р. 18:06
У Полтаві встановили 500 сміттєвих контейнерів і готуються до їхнього миття
25 червня 2026 р. 18:06