вологість:
тиск:
вітер:
«По-людськи розуміємо, але є закон»: у Кременчуці покарали жінку за самобуд балкона
Жінка без необхідних дозвільних документів розпочала прибудову балкона до квартири.
Вчора під час засідання адміністративної комісії Кременчуцької міської ради її члени розглянули адміністративний протокол, складений на мешканку будинку №3 на вулиці Космічній за самовільне будівництво балкона.
Як повідомили на засіданні, протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення був складений 4 червня. Підставою стало те, що жінка без необхідних дозвільних документів розпочала прибудову балкона до квартири на першому поверсі багатоповерхового будинку.
Під час розгляду справи члени адміністративної комісії зазначили, що розуміють життєві обставини жінки.
«По-людськи ми її розуміємо, коли вона каже, що білизну вішати ніде. Вони самі — внутрішньо переміщені особи. Але є закон. Жінка каже, що подала документи на узаконення до ЦНАПу, але законом таке будівництво заборонено», — пояснили під час засідання.
Попри наведені аргументи, комісія дійшла висновку, що порушення правил благоустрою мало місце, а відсутність дозвільних документів є підставою для адміністративної відповідальності.
За результатами розгляду справи на жінку наклали штраф у розмірі 340 гривень.
Олег Булашев
Фото ілюстративне
Джерело: kg.ua
Новини рубріки
В Україні зросли ціни на капусту нового врожаю
26 червня 2026 р. 12:30