вологість:
тиск:
вітер:
У Кременчуці адмінкомісія покарала підприємців за самовільно встановлену рекламу
За порушення вимог статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративна комісія наклала на неї штраф у розмірі 850 гривень.
Вчора під час засідання адміністративної комісії Кременчуцької міської ради її члени розглянули одразу кілька адміністративних протоколів, складених за порушення правил благоустрою через самовільне розміщення рекламних конструкцій.
Як повідомили під час засідання, працівники Автозаводської районної адміністрації виявили на фасаді будинку №3 по вулиці Лікаря Богаєвського одразу три рекламні банери одного з кафе. Жодних дозвільних документів на їх розміщення підприємиця не мала.
Такий самий штраф отримала ще одна підприємиця, яка без відповідних дозволів встановила рекламну конструкцію на магазині по вулиці Богдана Хмельницького.
Ще один аналогічний випадок розглянули щодо підприємниці з мікрорайону Молодіжний. Вона також розмістила рекламу свого магазину без дозвільних документів на проспекті Лесі Українки, 74. За це комісія також призначила штраф у сумі 850 гривень.
Усі три випадки кваліфікували як порушення правил благоустрою населеного пункту. Члени адміністративної комісії наголосили, що встановлення будь-яких рекламних конструкцій має здійснюватися лише після отримання необхідних погоджень і дозволів
«По-людськи розуміємо, але є закон»: у Кременчуці покарали жінку за самобуд балкона
Олег Булашев
Джерело: kg.ua
Новини рубріки
Полтава провела в останню путь двох полеглих за...
26 червня 2026 р. 16:24
Каленики запрошують на благодійний захід
26 червня 2026 р. 16:20
У Кременчуці скорочують дитсадки: частину закладів об’єднають і законсервують
26 червня 2026 р. 16:19