вологість:
тиск:
вітер:
У вихідні дні енергетики закликають ощадливо використовувати електроенергію
Цього тижня внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях тимчасово залишалися без електропостачання.
Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.
На цьому наголошують у Міністерстві енергетики України.
«Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час — з 10:00 до 16:00. У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію — з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему», — зазначають у відомстві.
Відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах продовжуються.
Михайло ЧУБ , Решетилівщина.UA
Джерело: resh.news
Новини рубріки
“Активні парки” і ПАТ “КВБЗ” організували для дітей спортивне свято на стадіоні “Вагонобудівник”
27 червня 2026 р. 11:34
СК «Полтава» оголосив про відхід чотирьох футболістів
27 червня 2026 р. 11:26