У вихідні дні енергетики закликають ощадливо використовувати електроенергію

27 червня 2026 р. 09:45

27 червня 2026 р. 09:45


Цього тижня внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях тимчасово залишалися без електропостачання.

Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.

На цьому наголошують у Міністерстві енергетики України.

«Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час — з 10:00 до 16:00. У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію — з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему», — зазначають у відомстві.

Відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах продовжуються.

Михайло ЧУБ , Решетилівщина.UA

У вихідні дні енергетики закликають ощадливо використовувати електроенергію

Джерело: resh.news