СК «Полтава» оголосив про відхід чотирьох футболістів

27 червня 2026 р. 11:26

27 червня 2026 р. 11:26


Команду залишив воротар, захисник та двоє півзахисників

СК «Полтава» оголосив про відхід чотирьох футболістів. Крім Максима Марусича про якого ми вже писали , команду покинуть ще троє гравців — голкіпер Валерій Восконян, Євген Місюра та Арсентій Дорошенко.

Валерій Восконян провів у «Полтаві» два сезони, і за це час встиг провести 34 поєдинки (21 у першій лізі та 13 в УПЛ). Сумарно провів на полі 3255 хвилин. Валерій провів десять «сухих» матчів — дев’ять у Першій лізі й один в УПЛ.

Євген Місюра також з’явився у «Полтаві» влітку 2024-го, перейшовши з «Кудрівки». Він зіграв за полтавців 50 матчів (23 у першій лізі, 25 в УПЛ та 2 у Кубкові України). Провів 4561 хвилину на футбольному полі. За цей час він забив вісім голів.

Арсентій Дорошенко до «Полтави» вже коли клуб був в УПЛ. Він провів на полі 22 поєдинки, за цей час забив один гол і віддав два асисти.

Нагадаємо, що команда Ігоря Тимченка запланувала чотири спаринги на літніх зборах.

СК «Полтава» оголосив про відхід чотирьох футболістів

Джерело: sport.pl.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua