Померла директорка Кременчуцької гімназії №3 Наталія Куліш

27 червня 2026 р. 14:36

27 червня 2026 р. 14:36


Кременчук зазнав важкої втрати. Померла директорка гімназії №3 Наталія Куліш , яка багато років присвятила освіті, вихованню дітей та розвитку навчального закладу.

"Близько місяця тому їй раптово стало зле — жінка втратила свідомість і була госпіталізована. Відтоді лікарі боролися за її життя, однак врятувати педагогиню не вдалося.

Наталію Куліш знали як віддану своїй справі керівницю, яка щиро любила дітей, підтримувала колег і постійно працювала над власним професійним розвитком.

На сторінці навчального закладу вона писала слова, які стали відображенням її життєвих цінностей: «Люблю життя, свою справу, дітей, учнів, ближніх своїх, вірю у них і сподіваюсь на кращі часи та перспективне майбутнє».

У своїй роботі Наталія Куліш керувалася висловом педагога Костянтин Ушинський: «Учитель доти, доки вчиться: щойно він перестає вчитися, в ньому помирає вчитель».

Цей принцип був для неї не просто цитатою, а щоденним дороговказом у професійній діяльності.

Клим Соколов

Померла директорка Кременчуцької гімназії №3 Наталія Куліш

Джерело: kg.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua