У Кременчуці оштрафували власника терміналу за «плівкову» ініціативу з урною

27 червня 2026 р. 16:38

27 червня 2026 р. 16:38


Деталі ситуації.

Днями, під час чергового засідання адміністративної комісії Кременчуцької міської ради, її члени розглянули протокол щодо власника терміналів поповнення рахунків, якого оштрафували на 850 гривень за порушення правил благоустрою.

Як встановили члени комісії, на час, коли платіжний термінал не працював, підприємець закрив урну для сміття поруч із ним поліетиленовою плівкою. Імовірно він вважав, що під час простою обладнання користуватися нею немає потреби.

Інцидент стався на пр. Свободи та раніше вже привертав увагу міської влади. Зокрема, міський голова публічно висловлював здивування таким підходом до організації простору.

Після розгляду справи адмінкомісія вирішила визнати дії підприємця порушенням правил благоустрою та накласти штраф у розмірі 850 гривень.

Таким чином, ситуація, яка раніше обмежувалась усними зауваженнями, цього разу завершилась адміністративним стягненням.

Олег Булашев

У Кременчуці оштрафували власника терміналу за «плівкову» ініціативу з урною

Джерело: kg.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua