Містянин самовільно обрізав дерева — комісія визнала це знищенням зелених насаджень

28 червня 2026 р. 11:53

28 червня 2026 р. 11:53


Подробиці із засідання.

Днями, під час чергового засідання адміністративної комісії Кременчуцької міської ради, її члени розглянули протокол щодо містянина, який 5 червня на вулиці Шевченка, 16/5 самовільно спиляв гілки дерев.

Як встановили під час засідання, чоловік пояснив свої дії тим, що під’їзд до двору був ускладнений через гілля, яке заважало виїзду автомобілем.

За його словами, він вирішив самостійно прибрати перешкоду, після чого продовжив рух.

Втім, дії чоловіка кваліфікували як порушення правил утримання зелених насаджень та знищення елементів благоустрою, бо він "пиляв гілки одну за одною".

У результаті адміністративна комісія наклала на нього штраф у розмірі 340 гривень.

Олег Булашев

Містянин самовільно обрізав дерева — комісія визнала це знищенням зелених насаджень

Джерело: kg.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua