вологість:
тиск:
вітер:
Магнітні бурі: до середини літа — довгі шторми та короткі перерви
Перші п’ять днів квітня коливання магнітосфери Землі не такі вже й значні, щоб їх відчули звичайні, не метеозалежні люди, а з 5 квітня потужність катаклізму почне поступово зростати.
Упродовж наступних десяти днів мешканців Землі атакуватимуть геомагнітні збурення різного ступеня. Із 6 до 7 квітня очікуються помірні обурення, а з 8 до 10 квітня настане пік сонячної активності, який триватиме щонайменше 3–4 дні.
Далі магнітосфера, за попередніми даними, дещо стабілізується. До 22–24 квітня можна бути спокійним, якщо Сонце не викине чергову порцію плазми і не перетворить яскраві весняні дні на суцільний головний біль для багатьох людей.
22–24 квітня очікуються магнітні бурі високої інтенсивності, які досягнуть кульмінації 25 і 26 квітня, після чого почнуть поступово спадати.
Як мінімум до червня — середини липня магнітні бурі будуть сильнішими за попередні. Справа в тому, що такі шторми залежать від сонячної активності, яка підпорядковується 11-річному циклу. Цьогоріч очікується пік 25-го сонячного циклу приблизно в липні. Це означає потенційно високу геомагнітну активність у першій половині року.
Магнітні бурі можуть впливати на самопочуття, особливо у людей із серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією, хронічною втомою, порушеннями сну або підвищеною тривожністю.

Новини рубріки

У Вараші провели в останю путь Героя Максима Лосінця
10 квітня 2025 р. 22:46