На Рівненській АЕС розпочався Молодіжний ядерний форум

06 червня 2026 р. 16:16

06 червня 2026 р. 16:16


Цьогорічний форум уже втретє збирає молодих фахівців із вітчизняних АЕС.

Організували Молодіжний ядерний форум за сприяння АТ «НАЕК «Енергоатом» та філії «ВП «Рівненська АЕС» представники Українського ядерного товариства.

«Важливо активно працювати з молодими прогресивними фахівцями, чути їхні ідеї, підходи, розбирати реальні кейси та впроваджувати результати на практиці», – сказали на зустрічі.

На Рівненській АЕС розпочався Молодіжний ядерний форум

Джерело: rivnenews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua