Рівне попрощалось із двома полеглими військовослужбовцями

22 червня 2026 р. 14:51

22 червня 2026 р. 14:51


У Рівному сьогодні провели в останню земну дорогу двох Захисників України — Максима Боня та Михайла Штейна.

На початку повномасштабного вторгнення Максим Бонь добровільно став на захист Батьківщини. Він прийняв таке рішення, бо відчував, що може бути корисним Україні у важкий момент.

35-річний солдат Максим Бонь загинув 17 квітня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Навесні 2023 року Михайло Штейн добровольцем приєднався до лав Збройних сил України. Він пишався тим, що може захищати Україну – йому подобалося бути бойовим медиком.

37-річний сержант Михайло Штейн загинув 16 червня 2026 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Рівне попрощалось із двома полеглими військовослужбовцями

Джерело: rivnenews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua